המרת דף נחיתה מ-WIX לוורדפרס באמצעות תוסף אלמנטור

דף נחיתה הוא מאמץ שיווקי ליצירת עמוד ממוקד הפונה לקהל יעד ממוקד ומטרתו בדרך כלל איסוף לידים, יצירת קשר עם הלקוח, הרשמה לרשימת דיוור וכדומה. מכיוון שלרוב לקוחותיי אתר הבנוי על מערכת וורדפרס, אני ממליץ כי גם דפי הנחיתה השיווקיים שלהם ייבנו באותה המערכת על מנת שיהיה להם נוח וקל לערוך, לנהל ולהקים דפי נחיתה במערכת מוכרת וידידותית זו.

לאחרונה, פנה אלי לקוח שבנה דף נחיתה על מערכת של WIX מתוך אילוצים שונים. לאחר שהבין את מגבלות המערכת שאל אותי אם אפשר להקים דף דומה בתוך האתר שלו, שהוא כבר מכיר ונוח לו לעבוד בו. התשובה החד משמעתית היא -כן! אפשר לעשות זאת, ובזמן לא רב ליצור דף נחיתה דומה מאד (ואף טוב יותר) מזה שהיה לו עד עכשיו. הדף נבנה תוך שימוש בתוסף אלמנטור -  שהוא Page Builder. הוא מאפשר לנו באמצעות ממשק קל לגרור אלמנטים על הדף ולבנות את דף הנחיתה שלנו.

מאחר והדבר יכול לסייע לעוד רבים אחרים, החלטתי להקליט וליצור מדריך אודות השלבים השונים ליצירת דף נחיתה באתר.

צפו בוידאו וקיראו בהמשך על טיפים נוספים ביצירת דפי נחיתה באתר שלכם:

 

לצפייה בדף הנחיתה שיצרנו עם אלמנטור

כפי שכתבתי למעלה, לדף נחיתה יש מטרה ברורה ולכן לא נרצה שהגולש יצא מדף הנחיתה ללא ביצוע המטרה שלנו. על כן, נדאג להסיר ״מסיחים״ מהדף - לא יופיעו בו ההאדר של האתר (החלק העליון בו נמצא תפריט האתר), נסיר את הפוטר של האתר. כך המקום היחיד בו הגולש יוכל להגיע אליו הוא טופס יצירת הקשר.

כיצד ליצור את אפקט הפרלקס - Parallax באלמנטור  והסבר מעט יותר טכני.

 

פורסם בקטגוריה הדרכות וידאו. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.