לפני 7 שנים דן שטרמר בנה לי אתר מבוסס וורדפרס.
היות ואני אוהב לכתוב אבל לא היה לי שום מושג בטכנולוגיה חיפשתי איש מקצוע שיבנה לי את האתר וידאג לצד הטכני (באתר וורדפרס עצמאי יש צד טכני). האתר התחיל כשאני כותב פוסטים שונים באופן לא ממוקד. עם הזמן התמקדתי מבחינת העשייה המקצועית שלי וגם מבחינת הכתיבה. במהלך 7 השנים שהאתר קיים הוא שינה את פניו לא מעט פעמים כשאני מחפש כל הזמן את המבנה הנכון שיענה על הצרכים שלי (אני עוסק במספר תחומים והאתר מרכז את כולם).לכל אורך הדרך דן ייעץ לי עם המון סבלנות ודאג לשנות את העיצוב של האתר ואת המבנה שלו על פי הצרכים שהעליתי.
למדתי עם הזמן שאין כמו העצות הטכנולוגיות והשיווקיות שלו בקידום אתרים. כיום אני עושה שימוש בטיפים שהוא נתן לי ומרוצה מאד מהקידום האורגני של האתר. כמו כן דן דיבר איתי כל הזמן על חשיבות הקוד שבו תוכנת האתר, המהירות שלו , התאמתו לנייד ועוד.
כשהתחלנו אנשים לא גלשו מהנייד אלא מהדסקטופ. היום האתר מותאם לנייד ומהיר מאד וגם מאובטח, מה שעוזר מבחינת מנועי חיפוש. הגענו למבנה שבו לאתר יש למעשה מספר חלקים מרכזיים בהם אני יכול לכתוב בחופשיות על כל אחד משלושת התחומים בהם אני עוסק (טיפול בטראומה, אימון מנטלי לספורטאים והנחיית קבוצות).
אני מעלה חומר לאתר באופן עצמאי ומדי פעם, כשאני צריך דף נחיתה או יש לי רעיון חדש לגבי המבנה הפנימי של האתר או העיצוב - אני פונה לדן ומקבל פתרון מהיר, אדיב ואלגנטי. בקיצור דן ממש כמו האתר מאד יעיל, מהיר, ידידותי למנועי חיפוש ונותן ערך מוסף למי שנעזר בו ואני ממליץ עליו בחום.

חזרה להמלצות >
אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.